2016 Lapkritis

• Lapkričio 1 - 30 d. – 18 val. Šv. Mišios aukojamos aukojusiųjų už mirusius intencijomis.
• Lapkričio 1 d. – Visų Šventųjų šventė ir pirmasis mėnesio antradienis:
- Šv. Mišios sekmadienio tvarka (9, 12 ir 18 val.).
- 9 val. Šv. Mišios į Šv. Antaną aukojusiųjų intencijomis. Po Šv. Mišių palaiminimas šv. Antano relikvija.
- 18 val. Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis. Po Šv. Mišių – vėlinių procesija.
• Lapkričio 1 – 8 d. – Vėlinių oktava (aštuondienis). Galima pelnyti visuotinius atlaidus mirusiesiems.
- 1 – 2 d. Esant malonės stovyje pamaldžiai, aplankant bažnyčią ar viešą koplyčią ir ten sukalbant „Tėve mūsų“ ir „Tikiu“.
- 3 – 8 d. Esant malonės stovyje pamaldžiai aplankant kapines ir bent mintimis pasimeldžiant už mirusiuosius.
• Lapkričio 2 d. – Maldos už Mirusius diena – Vėlinės:
- Visos (9, 12 ir 18 val.) Šv. Mišios aukojamos už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
- 9 val. Šv. Mišioms vadovaus J.E. vyskupas Rimantas Norvila.
- Kiekvienas kunigas šią dieną aukoja trejas Šv. Mišias: popiežiaus intencija, už aukotojų mirusiuosius ir už visus mirusius.
• Lapkričio 3 d. – pirmasis mėnesio ketvirtadienis:
- 8 ir 18 val. Šv. Mišios už sergančius. (lapelius su sergančių vardais palikite aukų dėžutėje prie altoriaus).
• Lapkričio 4 d. – pirmasis mėnesio penktadienis:
- 8 val. Šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį aukojusiųjų intencijomis.
- 15 val. Gailestingumo vainikėlis ir Šv. Mišios su maldininkais iš Gižų.
• Lapkričio 5 d. – pirmasis mėnesio šeštadienis.
- 18 val. Šv. Mišios už mirusius geradarius.
• Lapkričio 6 d. – pirmasis mėnesio sekmadienis.
- 12 val. Šv. Mišios už parapiją ir pašaukimus.
• Lapkričio 7 d. – pirmasis mėnesio pirmadienis:
- 18 val. Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
• Lapkričio 8 d. - 12 val. Vysk. Rimantas Norvila su vyskupijos kunigais aukos Šv. Mišias už mirusius vyskupus ir kunigus. Kviečiame dalyvauti ir jungtis į bendrą maldą.
• Lapkričio 9 d. – Laterano bazilikos pašventinimo šventė.
- 18.30 val. Vilkaviškio dekanato šeimos centras kviečia į kino vakarą parapijos salėje. Bus rodomas kino filmas - „Kovos kambarys“, apie tai, jog sėkmė ir laimė gyvenime gali būti laikina ir apgaulinga. Žiūrėdami šį filmą atrasime kodėl taip yra ir, kad kovoti turime ne vienas prieš kitą, bet vienas už kitą.
• Lapkričio 13 – 20 d. – Vilniaus Aušros Vardų Švč. M. Marijos – Gailestingumo Motinos atlaidai.
- Vilniaus Aušros Vartuose (šv. Teresės bažnyčioje) Šv. Mišios lietuvių kalba 8, 9.30, 11 ir 19 val.
- Mūsų katedroje kasdien po 8 val. Šv. Mišių melsimės į Švč. M. Mariją.
• Lapkričio 13 d. – Jubiliejinių Gailestingumo metų uždarymas.
- 12 val. Šv. Mišioms vadovaus J.E. vyskupas Rimantas Norvila.
• Lapkričio 16 d. – Švč. M. Marijos – Gailestingumo Motinos iškilmė.
- 8 ir 18 val. Šv. Mišios į Švč. M. Mariją aukojusiųjų intencijomis.
• Lapkričio 19 d. – Vilkaviškio vyskupijos diena Aušros Vartuose. 11 val. Šv. Mišios Šv. Teresės bažnyčioje.
- Autobusas nuo parapijos salės pajudės 7 val. Norinčius vykti kviečiame užsiregistruoti iš anksto pas Marijos Legiono vadovę Aneliukę tel. 861371171.
• Lapkričio 20 d. – Kristaus Karaliaus – Visatos Valdovo iškilmė:
- Suteikiami atlaidai įprastinėmis sąlygomis ir viešai sukalbėjus žmonijos pasiaukojimo Jėzui Kristui Karaliui aktą „Mielasis Jėzau, žmonijos Atpirkėjau“.
- Po 12 vl. Šv. Mišių į parapijos salę visus kviečia kolektyvas „Volungė“.
• Lapkričio 23 d. – Negimusio kūdikio diena.
- Po 18 val. Šv. Mišių Šeimos Centras visus kviečia ant katedros laiptų uždegti po žvakelę prisimenant visus negimusius kūdikius.
• Lapkričio 27 d. – Pirmasis Advento sekmadienis.
- Rarotos pamaldos: Sekmadieniais 8.20 val. prie įstatyto Švč. Sakramento bus giedamos Švč. M. Marijos valandos. Šiokiadienias 7.45 val. Šeštadieniais 8.45 val.
- 9 val. Šv. Mišiose šventinami Kalėdaičiai. Juos galima įsigyti: prieš ir po Šv. Mišių zakristijoje, kitu metu – parapijos raštinėje.
• Lapkričio 30 d. – šv. apaštalo Andriejaus šventė.