2017 Rugpjūtis

• Rugpjūčio 1 d. – pirmasis mėnesio antradienis:
- 8 val. Sudėtinės Šv. Mišios į Šv. Antaną aukojusiųjų intencijomis. Po Šv. Mišių palaiminimas šv. Antano relikvija.
• Rugpjūčio 2 d. – Porcinkulės:
- Švč. M. Marijai, Angelų Karalienei skirtos bažnyčios (Porcinkulės) pašventinimo minėjimas. Šią dieną galima pelnyti visuotinius atlaidus aplankius katedrą arba parapijinę bažnyčią, ten pamaldžiai sukalbėjus „Tėve mūsų“ maldą ir Tikėjimo išpažinimą ir esant malonės stovyje arba atlikus išpažintį priimti Šv. Komuniją
• Rugpjūčio 3d. – pirmasis mėnesio ketvirtadienis:
- Nuo 8:30 iki 18 val. Švč. Sakramento adoracija.
- 8 ir 18 val. Šv. Mišios už sergančius. (lapelius su sergančių vardais už kuriuos norėtumėte pasimelsti palikite aukų dėžutėje prie altoriaus).
• Rugpjūčio 4 d. – pirmasis mėnesio penktadienis. Didžiosios Švč. M. Marijos Bazilikos (Marija Madžiore) pašventinimo minėjimas:
- 8 val. Sudėtinės Šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį aukojusiųjų intencijomis.
• Rugpjūčio 5 d. – pirmasis mėnesio šeštadienis:
- 18 val. Šv. Mišios padėkos intencija ir už geradarius.
• Rugpjūčio 6 d. – Kristaus Atsimainymo šventė ir pirmasis mėnesio sekmadienis:
- 12 val. Šv. Mišios už parapiją ir pašaukimus.
• Rugpjūčio 7 d. – pirmasis mėnesio pirmadienis:
- 18 val. Sudėtinės Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis
• Rugpjūčio 9 d. – Šv. Kryžiaus Teresės Benediktos (Editos Štein) – Europos globėjos šventė.
• Rugpjūčio 13-20 d. – Didieji Žolinės atlaidai Pivašiūnų ir Krekenavos šventovėse.
- Šv. Mišios 10, 12 ir 18 val.
• Rugpjūčio 15 d. – Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų iškilmė - Žolinė
- Šv. Mišios sekmadienio tvarka 9, 12 ir 18 val. (Šv. Kryžiaus bažnyčioje 13 val. Šv. Mišių nebus.) Šiandien šventinami šių metų derliaus vaisiai ir žolynai.
- Visos Šv. Mišios bus aukojamos į Švč. M. Mariją aukojusiųjų intencijomis.
• Rugpjūčio 20 d. – XX eilinis sekmadienis:
- 16.30 val. Vargonų koncertas Katedroje. Vargonininkai Paulius Grigonis, Aušra ir Vidas Pinkevičiai.
- 18 val. Šv. Mišiose melsimės už kun. Algirdą Juozą Pasilauską minint 1 mirties metines.
• Rugpjūčio 22 d. – Švč. M. Marijos Karalienės minėjimas. Po Šv. Mišių kalbėsim litaniją.
- 12 val. Vištyčio bažnyčioje Šv. Mišiose melsimės už kun. Algirdą Juozą Pasilauską minint 1 mirties metines.
• Rugpjūčio 24 d. – Šv. apaštalo Baltramiejaus šventė.
• Rugpjūčio 26 d. – Šv. Kazimiero – Lietuvių jaunimo globėjo minėjimas (1948m minėjimą įvedė pop. Pijus XII).
• Rugpjūčio 29 d. - Šv. Jono Krikštytojo Nukankinimo minėjimas.
• Rugsėjo 1-8 d. – Atlaidai Trakuose.
• Rugsėjo 1 d. – Mokslo ir žinių diena, mokslo metų pradžia.
- 9 val. Šv. Mišios už besimokantį jaunimą ir pedagogus.
• Rugsėjo 3 d. – 16.30 val. Paežerių dvaro festivalio koncertas Katedroje