2017 Spalis

• Spalio 1 - 31 d. – Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo.
- Kviečiame Rožinį kalbėti kasdien prieš vakaro Šv. Mišias – 17.30 val.
• Spalio 1 d. – pirmasis mėnesio sekmadienis:
- 18 val. Šv. Mišios už parapiją ir pašaukimus.
• Spalio 2 d. - Šv. Angelų sargų (policijos) diena ir pirmasis mėnesio pirmadienis:
- 18 val. Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
• Spalio 3 d. – pirmasis mėnesio antradienis:
- 8 val. Šv. Mišios į Šv. Antaną aukojusiųjų intencijomis. Po Šv. Mišių palaiminimas šv. Antano relikvijomis.
• Spalio 5 d. – Šv. Faustinos Kovalskos minėjimas ir pirmasis mėnesio ketvirtadienis.
- 8 ir 18 val. Šv. Mišios už sergančius. (lapelius su sergančių vardais palikite aukų dėžutėje prie altoriaus.
• Spalio 6 d. – pirmasis mėnesio penktadienis:
- 8 val. Šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį aukojusiųjų intencijomis.
• Spalio 7 d. – Rožinio Švč. Mergelės Marijos (Rožančinės) minėjimas ir pirmasis mėnesio šeštadienis:
- 18 val. Šv. Mišios padėkos intencija ir už geradarius.
• Spalio 8 d. – XXVII eilinis sekmadienis.
- 12 val. Šv. Mišiose vysk. Rimantas Norvila kandidatams į amžinuosius diakonus suteiks Akolito skyrimus.
- 11 val. (Pūstapėdžių koplyčioje) ir 18 val. Šv. Mišiose melsimės į Švč. M. Mariją aukojusiųjų intencijomis.
• Spalio 14 d. – 17 val. Šeimos centras kviečia į KINO VAKARĄ parapijos salėje – „Karolis: žmogus tapęs popiežiumi“. Ši biografinė drama buvo pradėta filmuoti dar šv. Jonui Pauliui II esant gyvam, tačiau jis jau nebespėjo pamatyti filmo. Šis filmas pasakoja apie jausmus ir žmogiškus išgyvenimus, parodo kaip netikėtai atsiskleidžia pašaukimas vedantis iki pat Apaštalų sosto...
• Spalio 15 d. – XXVIII eilinis ir maldų už misijas sekmadienis – Misijų sekmadienis.
- Melsimės už misijas ir misionierius. Rinkliava skiriama misijoms paremti.
- Nuo šiandien užrašoma sudėtinėms Šv. Mišioms už mirusius, kurios bus aukojamos nuo lapkričio 1 iki 30d. vakarais 18 val. Lapkričio 2d. visos Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
• Spalio 18 d. - Apaštalo ir evangelisto šv. Luko šventė.
• Spalio 28 d. – Šv. apaštalų Simono ir Judo Tado šventė.
• Lapkričio 1 d. – Visų Šventųjų iškilmė.
Katedroje Šv. Mišios sekmadienio tvarka (9, 12 ir 18 val.)
- 11 val. Šv. Mišios Antužių koplyčioje už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
- 9 ir 12 val. Šv. Mišiose melsimės už sergančius.
• Lapkričio 2 d. – Maldos už mirusiuosius diena (Vėlinės).
- Visos Šv. Mišios už mirusius aukojusiųjų intencijomis.
- Katedroje Šv. Mišios sekmadienio tvarka (9, 12 ir 18 val.)