Adventinis koncertas šeimai - „Ant angelo sparnų“

Gruodžio 11 dienos popietę parapijos namuose vyko adventinis koncertas šeimai „Ant angelo sparnų“ , kurį organizavo Vilkaviškio dekanato šeimos centras. Renginio svečiai – Vilkaviškio kultūros centro mišrus kamerinis choras „Uosija“ (vad. L. Venclovienė). Žiūrovus maloniai nustebino kiek atjaunėjusi parapijos namų salė, su milžinišku angelo karpiniu priešakyje. Šeimos centro savanoriai čia darbavosi ne vieną dieną.

Degančios žvakės Adventiniame vainike, choro dainos ir renginio vedėjos Linos Skaisgirienės eilės kvietė žiūrovus į kelionę laiku – nuo ilgesingų žiemos vakarų iki saulės grįžimo laukimo po Kūčių nakties. Žiūrovai buvo kviečiami pamąstyti, kiek Atjautos, Paguodos, Vilties ir Laiko dovanojame vieni kitiems. Ar nuolatinis skubėjimas leidžia pasidžiaugti šeimos bendryste, namų jaukumu? Ir koncerto dalyviai, ir žiūrovai jaukioje ir šiltoje aplinkoje kartu nupynė šviesą, šilumą ir gėrį spinduliuojantį širdies vainiką. Advento popietėje neliko abejingų darnaus ir melodingo choro repertuarui, ramias adventines dainas keitė kalėdinio džiugesio pripildyti kūriniai.

Tuo tarpu vaikų užimtumu pasirūpino Vytauto ir Inos Striokų šeima. Vaikai savo rankomis kūrė kalėdines dekoracijas namams. Mažieji džiaugėsi galėdami tai padovanoti tėveliams ir papuošti savo namus.

Pasibaigus koncertui Vilkaviškio dekanas prel. kan. Vytautas Gustaitis pasidžiaugė, jog didžiausia dovana – tai mūsų širdžių šiluma, kurią mes galime dovanoti vieni kitiems. Jis kvietė dalintis šiomis dovanomis su savo artimaisiais, kaimynais ir vienišais.

Bendravimas ir šiltas žodis - tai mažieji Kalėdų stebuklai, saugantys savyje daugiau viltingos Kalėdų šviesos. Toks ir buvo šios adventinės popietės – koncerto šeimai tikslas.